• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Najczęstsze pytania do przewodnika po Sandomierzu

Najczęstsze pytania do przewodnika po Sandomierzu

Na pytania odpowiada Ania:

- Czy przewodnicy z waszego biura są licencjonowani i mają państwowe uprawniania?
* Wszyscy nasi przewodnicy po Sandomierzu mają państwowe uprawniania, posiadają licencje wydane przez Marszałka Województwa świętokrzyskiego. Nie zatrudniamy przewodników bez uprawnień i tych, którym się tylko wydaje, że posiedli trudną wiedzę. Nie współpracujemy z przewodnikami, którzy nie przeszli kursu na przewodnika i którzy nie zdali egzaminu. W pracy z turystami stawiamy tylko na prawdziwych przewodników.

- Czy jest nam potrzebny przewodnik po Sandomierzu ?
* Przewodnik po Sandomierzu jest niezbędny do odpowiedniego poznania Sandomierza. Zasugeruje odpowiednią trasę zwiedzania. Pokaże najciekawsze zabytki, opowie ważne historie. Dostosuje ilość podawanej wiedzy do wymogów grupy.



- Ile zajmuje zwiedzanie Sandomierza z przewodnikiem ?
* Standardowe zwiedzanie Sandomierza z przewodnikiem trwa cztery godziny. Jest to optymalny czas, aby poznać miasto i zwiedzić najważniejsze zabytki Sandomierza. Zwiedzanie Sandomierza można wydłużyć lub skrócić. O czasie zwiedzania Sandomierza z przewodnikiem decyduje zleceniodawca.

- Jaką trasę zwiedzania Sandomierza zaplanować najlepiej. Czy pomoże nam w tym przewodnik?
* Przygotowaliśmy gotowe propozycje wiecieczek po Sandomierzu. Podzieliliśmy je ze względu na klienta. Wycieczka szkolna po Sandomierzu są przykładowym programem zwiedzania dla dzieci, młodzieży szkolnej, licealistów i studentów. Wycieczka po Sandomierzu dla dorosłych są programem dla osób czynnych zawodowo. Wycieczka po Sandomierzu dla emerytów i rencistów, dla seniorów to propozycja typowo dla seniorów. Wszystkie wycieczki różnią sie zakresem zwiedzanych obiektów oraz czasem poświęconym na zwiedzanie miasta.



- Kiedy wybiorę już dla siebie najlepszy program zwiedzania, jak zamówić przewodnika po Sandomierzu?
* Aby zamówić przewodnika po Sandomierzu, należy wypełnił formularz zamawiania przewodnika i wycieczki po Sandomierzu. W formularzu należy wypełnić pola oznaczone na czerwone. Jeżeli któreś pole nie dotyczy twojej odpowiedzi należy wpisać x. Zamówienia przyjmujemy też telefonicznie pod numerami" 15 832 54 62 lub 889 900 602. Można też wysłać do nas faks na numer 15 649 05 14 lub wysłać zamówienie mailem pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- Po wysłaniu formularza, jak szybko otrzymam odpowiedź?
* W ciągu 48 godzin w dni robocze zamówienie zostanie potwierdzone drogą elektroniczną, faksem lub skontaktuje się z tobą nasz konsultant. Do kontaktu wykorzystamy podane przez ciebie dane, dlatego zależy nam, aby były one kompletne i aktualne. Koniecznie podaj nam do siebie numer telefonu komórkowego albo stacjonarnego, pod którym najczęściej jesteś. Jeżeli podałeś dane nieprawidłowo lub są niepełne, potwierdzenie twojego zamówienia przyjdzie nam z trudnością. Brak możliwości potwierdzenia zamówienia lub możliwości kontaktu z powodu złych danych, jest równoznaczne z odrzuceniem zamówienia. Jeżeli podałeś prawidłowe dane, a mimo to, twoje zamówienie długo nie jest potwierdzane, zadzwoń lub napisz maila.



- Kiedy zapłacę za usługę?
* Zapłata następuje na miejscu, z chwilą rozpoczęcia zwiedzania Sandomierza z przewodnikiem. W przypadku skomplikowanych wycieczek, w skrajnych sytuacjach poprosimy cię o wpłatę zaliczki. Na wszystko dostaniesz fakturę lub paragon z kasy fiskalnej. Prowadzona przez nas działalność jest w pełni legalna. Tylko na podstawie tych dokumentów można składać reklamacje.

- Czy zamówienie wycieczki i przewodnika jest równoznaczne z rezerwacją biletów wstępu?
* Wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych zabytków, które zaplanowaliśmy na trasie wycieczki po Sandomierzu będą przez nas automatycznie zarezerwowane. Na poszczególne godziny zarezerwujemy wejścia do tych miejsc. Jednak w czasie największego natężenia wycieczkowego maj-czerwiec trzeba liczyć się ze staniem w kolejkach. Na to nie mamy już wpływu.

- Kiedy i w jakich przypadkach i czy w ogóle mogę zrezygnować z zamówionej wycieczki i przewodnika?
* Możesz zrezygnować w każdej chwili bez podania przyczyn. Musisz jednak nas o tym najwcześniej jak to możliwe powiadomić, nawet kilka godzin przed wycieczką tak, abyśmy nie czekali na kogoś, kto nie przyjedzie. Rezygnacja nie wiąże się z konsekwencjami finansowymi. Pod tym względem różnimy się od naszych konkurentów. Za rezygnację z usługi każą sobie płacić. Nie stosujemy praktyk pochodzących rodem z PRL-u.

Akceptujemy karty płatnicze: 

 

Zwiedzanie Sandomierza




Zadzwoń do nas...

Informacja, szczegóły
oferty oraz zamawianie
przewodnika i wycieczki
T: 15 832 54 62
K: 889 900 602
biuro@przewodnicy.sandomierz.pl





Sandomierz

Realizujemy płatności kartami
Terminalem na miejscu realizujemy płatności kartami

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są  za pośrednictwem Dotpay.pl

Godziny zwiedzania zabytków
poza sezonem, czyli teraz

Podziemna Trasa Turystyczna
- wszystkie dni w godz. 10-17
ostatnie wejście 16.00

Wystawa Świat Ojca Mateusza
- wszystkie dni w godz. 10-17

Brama Opatowska
- codziennie od 10 do 16
ostatnie wejście 15.30

Zbrojownia Rycerska
- nieczynna

Muzeum Diecezjalne
(Dom Długosza)
- od wtorku do soboty: 9-15.30
- w niedzielę i święta: 13.30-15.00
- poniedziałek: nieczynne

Zamek Kazimierzowski
(Muzeum Okręgowe)
- od wtorku do soboty: 9-16
- niedziela: 10-16
- poniedziałek: nieczynne

Katedra
-
wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota: od godziny 11 do 15
- w niedzielę i uroczystości: od 13 do 16
- w poniedziałek: od 11 do 15

Kościół św. Jakuba
- poniedz., wtorek, środa, czwartek: 10-17
- w piątek: od 13 do 17
- w sobotę: od 10 do 17
- niedziela: między mszami i 10-12

Statek rejsy po Wiśle
teraz statek nie pływa
rejsy dopiero od końca kwietnia 2019

Wyślij wiadomość